رزومه فروش و اجراء

شرکت پرنیان در پارسه با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش به همکار، فروش به پروژه ها، نصب و خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای و درب ضد حریق توانسته است با محور قرار دادن سرعت و کیفیت متمایز و بهره گیری از نیروهای توانمند در سراسر ایران رضایت مشتریان خود را تامین نماید.

پروژه درب اتوماتیک میکا 911 جردن

این شرکت با تکیه بر تجارت مدیران خود که جزو قدیمی ترین افراد شاغل در زمینه دربهای اتوماتیک و ضد حریق در ایران می باشند، در راستای بهبود کیفیت محصولات خود اقدام به برقراری ارتباط با چندین شرکت تولید کننده درب اتوماتیک و درب ضد حریق (وارداتی و تولید داخل) در نقاط مختلف دنیا مخصوصا اروپا نموده و با توجه به جوانب مختلف این سیستم ها را برای ارائه به بازار ایران انتخاب نموده است.

و تا کنون موفق به ارائه این محصولات به بسیاری از اماکن عمومی و خصوصی کشورمان گردیده و مفتخر است با سابقه ترین و با کیفیت ترین تولید کننده درب های اتوماتیک شیشه ای و ضدحریق را در دنیا به کارشناسان صنعت ساختمان کشور معرفی نماید.

پروژه درب اتوماتیک برج دوقلو میکا

با استفاده از درب های اتوماتیک ورودی ساختمان های مدرن، زیبا و ایمن می شود و تاثیر بسزایی در جلوگیری از اتلاف انرژی دارد.

همچنین دلیل عمده دیگر، رعایت بهداشت عمومی و خصوصی بالاخص در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد.

برخی از انواع سیستم های تحت پشتیبانی شرکت پرنیان در پارسه به شرح ذیل می باشد:

درب های اتوماتیک اسلایدینگ -AUTOMATIC SLIDING DOORS

درب های نیم دایره- AUTOMATIC CURVE DOORS

درب های گردان (ریولوینگ)-AUTOMATIC REVOLVING DOORS

درب های لولایی (سوئینگ)-AUTOMATIC SWING DOORS

درب های تاشو-AUTOMATIC FOLDING DOORS

درب های تلسکوپی-AUTOMATIC TELESCOPIC DOORS

درب های فرار اضطراری-BREAK OUT DOORS

درب های مثلثی-AUTOMATIC ANGULAR DOORS

درب های ضد حریق چوبی و فلزی و...

پروژه درب اتوماتیک بانک های اقتصاد نوین

شایان ذکر است شرکت پرنیان در پارسه، به لطف حمایت طیف گسترده مشتریان که عمدتا ادارات و سازمان های مهم دولتی و خصوصی هستند قادر است محصولات و خدمات خود را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارائه نماید.

ضمنا کلیه محصولات و خدمات فوق با ضمانت نامه رسمی و خدمات پس از فروش پرنیان درب عرضه می گردد.

درب اتوماتیک کشویی:

درب اتوماتیک شیشه ای جزو رایج ترین نوع از درب ها می باشد که به لحاظ عملکرد ساده، نصب و کاربری آسان در مکان های پرتردد و عمومی مورد استفاده قرار می گیرد و همانگونه که از نام این درب ها پیداست که به صورت کشویی باز و بسته می شود.

در حالت استاندارد درب های اتوماتیک دارای 2 لنگه ثابت و 2 لنگه متحرک می باشد که با توجه به محل نصب، امکان کم نمودن لنگه های ثابت و متحرک نیز وجود خواهد داشت.

با توجه به کاربری ساده درب های اتوماتیک کشویی، استفاده از آنها بسیار رایج می باشد و از این رو شرکت پرنیان در پارسه در زمینه تولید درب های اتوماتیک، طیف گسترده ای از درب های کشویی را برای نصب در مکان های مختلف با کاربری های متفاوت تولید و در اختیار مشتریان قرار داده است.

پروژه درب های اتوماتیک ستاره خلیج فارس

درب اتوماتیک تلسکوپی:

این گونه درب ها به منظور استفاده بیشتر از عرض دهانه ورودی ساختمان به گونه ای طراحی گردیده اند که برای ورودی های با عرض کم پیشنهاد می گردد.

درب های تلسکوپی با بازشو 2/3 عرض دهانه (حدود 70% عرض کل) به صورت بازشو مفید مورد استفاده قرار گرفته و امکان تردد بیشتری را فراهم می سازد.

پروژه درب های اتوماتیک دانشگاه آزاد کیش

درب اتوماتیک مثلثی:

درب های مثلثی به صورت کشویی از 1 درجه تا زاویه 90 درجه بازو بسته می شود و برای ورودی های زاویه دار با معماری های مدرن قابل استفاده است.

به دلیل نحوه خاص قرارگیری درب ها از تابش مستقیم نور به داخل جلوگیری می شود.

این گونه درب های اتوماتیک دارای یک ترکیب ایده آل از به کارگیری دو درب بازکن کشویی اتوماتیک به صورت زاویه دار بوده که با ظاهری زیبا و مدرن جهت مکانهایی با معماری خاص پیشنهاد می گردد.

درب اتوماتیک مثلثی بهترین انتخاب برای ایجاد جلوه بیشتر در بخش ورودی یک ساختمان مدرن است.

این درب اتوماتیک می تواند به سمت داخل یا خارج ساختمان باز شود جدا از اینکه شما چه جهتی را برای باز و بسته شدن انتخاب می کنید این درب ها زیبایی را برای محیط شما به ارمغان می آورد.

پروژه درب های اتوماتیک شهر آفتاب

 

درب اتوماتیک ضد حریق شیشه ای :

درب های اتوماتیک ضد حریق برای مقاومت در برابر آتش و دود در نظر گرفته شده است و در بخش هایی از ساختمان مانند محل عبور، مسیر فرار و راه پله اضطراری نصب می گردد.

این درب ها باعث می شود که در هنگام حریق مردم به راحتی از ساختمان خارج شوند و همینطور به تخلیه کالاهای اساسی کمک می کند و در انتها از گسترش آتش سوزی جلوگیری می کند.

در شرایط عادی این درب ها همانند سایر درب های اتوماتیک استاندارد به کار خود ادامه می دهد و عبور آسان برای ساکنین را به همراه دارد.

با این حال پس از فعال سازی زنگ خطر آتش سوزی و یا قطع برق به صورت اتوماتیک به حالت بسته در می آید و تنها با لمس دستگیره آنتی پنیک به سادگی بازشده و مجددا به حالت اولیه باز می گردد.

بنابراین تضمین می گردد که در شرایط حریق به صورت کامل از انتشار آتش جلوگیری به عمل آورد.

 

درب اتوماتیک لولایی :

این سیستم ها به صورت لولایی تک لنگه و دو لنگه با رعایت استانداردهای امنیتی بالا بر روی درب های موجود در ساختمان و همچنین جهت ورودی های با عرض بسیار کم همراه با سازه مخصوص قابل نصب می باشد.

 

درب اتوماتیک خروج اضطراری :

عملکرد این دستگاه همانند درب اتوماتیک کشویی می باشد با این تفاوت که لنگه های ثابت و متحرک آن جهت خروج اضطراری به صورت دستی به حالت لولایی بازشده و در مسیر حرکت افراد قرار می گیرد.

بکارگیری این درب ها در اماکن عمومی مانند سینما، تالار و نمایشگاه و... به دلیل استفاده و طراحی آن می تواند تا حد زیادی مفید باشد.

 پروژه درب های اتوماتیک برج سایه کیش

درب اتوماتیک تاشو :

در مواقعی که مشتریان مشکل محدودیت فضا دارند از درب اتوماتیک تاشو استفاده می گردد.

سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مدام و نامحدود و پیوسته برخوردار می باشد.

ویژگی مذکور یکی از دلایل عمده استفاده از درب اتوماتیک تاشو در محیط های پرتردد می باشد که در به حداکثر بازشو نیاز دارد.

پروژه درب های اتوماتیک فرودگاه جزیره قشم

یکی از امتیازات درب اتوماتیک تاشو نسبت به دیگر درب های اتوماتیک کاهش شعاع عملکرد یا شعاع حرکتی و باز و بسته شدن آنها می باشد که این ویژگی در میان مکانهایی که نیاز به فضای اشغالی کمتری دارند از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

 پروژه درب های اتوماتیک بیمارستان الغدیر بومهن

درب اتوماتیک بیمارستانی :

استفاده از درب های اتوماتیک در بسیاری از بخش های بیمارستانی اجتناب ناپذیر می باشد.

گذرگاه های ورودی که بیشترین تردد مراجعه کنندگان در آنها صورت می پذیرد با نصب دربهای اتوماتیک موجب سهولت در رفت و آمد بیماران و مراجعه کنندگان گردیده و همچنین به دلیل عدم تماس دست افراد با درب ها و دستگیره ها مانع انتشار بیماری های واگیردار می گردند.

درب های اتوماتیک در بخش های داخلی بیمارستان ها کاربردهای خاص دارند و با مشخصات ویژه آن بخش ها طراحی و تولید می گردند.

برای درب اطاقهای رادیولوژی و پرتو درمانی عموما از سرب و یا فلزات دیگر جهت جلوگیری از عبور ذرات رادیواکتیو استفاده می گردد.

در بخش های داروسازی و کلین روم ها درب هایی با ضریب نفوذپذیری بسیار پایین که مانع عبور هرگونه ذرات معلق می باشد استفاده می گردد.

 پروژه درب های اتوماتیک پلاتینیوم سوهانک

درب اتوماتیک نیم گرد :

درب های کشویی منحنی دارای طراحی منحصر به فرد بوده و همگام با تکنولوژی روز می باشند.

این درب ها قابل اجرا به صورت کاملا گرد (استوانه) و یا نیم گرد با قوس هایی به داخل (مقعر) و یا به بیرون (محدب) با قطرهای متفاوت می باشند و به کارگیری آن در زیبایی و شکیل شدن نمای ساختمان تاثیرگذاری فراوانی دارد.

سیستم این درب به صورت کشویی و روی خط نیم دایره باز و بسته می شود و به دلیل داشتن شیشه قوسی شکل، ظاهری بسیار مدرن و زیبا به ورودی ها می دهد، این سیستم در دو نوع نیم گرد (یک درب شامل دو لنگه متحرک و دولنگه ثابت) و تمام گرد (شامل چهار لنگه متحرک و چهار لنگه ثابت) عرضه می شود.

 پروژه درب های اتوماتیک میکا 911 جردن

درب اتوماتیک گردان (ریولوینگ) :

دربهای اتوماتیک گردان شیشه ای امکان ورود و خروج همزمان افراد را امکان پذیر می کند و از برخورد مستقیم هوای داخل و خارج ساختمان جلوگیری می کند.

درب اتوماتیک ریولوینگ برای اماکنی که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است توصیه می گردد.

همچنین درب ریولوینگ یکی از زیباترین و پرکاربرد ترین درب های اتوماتیک می باشد.

این گونه درب ها به صورت گرد بوده و به شکل دوباله، سه باله و یا چهار باله طراحی می شوند و با نوع حرکت چرخشی تا حد زیادی از هدررفتن انرژی جلوگیری می نماید.

 پروژه درب های اتوماتیک نمایشگاه شهر آفتاب

درب ضد حریق :

درب ضد حریق به صورت استاندارد برای مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی به شکل آپارتمان ساخته می شود مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع درب ها در هر طبقه برای مواقع اضطراری به سمت پله فرار نصب می گردد.

علاوه بر این درب ضد حریق برای جلوگیری از گسترش حریق بین واحد ها، پارکینگ و لابی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که مانع از نفوذ حریق به محیط های امن می گردد.

و همچنین از درب های ضد حریق با شیشه دید نیز می توان در ساختمان ها استفاده کرد.

شرکت پرنیان در پارسه توانایی ارائه درب ضد حریق چوبی و گالوانیزه با بالاترین کیفیت با تاییدیه های UL –FM – BM  و دیگر تاییدیه های معتبر در سازمان های ایمنی آتش نشانی می باشد.

نوع ورق درب ضدحریق از فولاد گالوانیزه می باشد که داخل هر لنگه از این نوع درب ها از دولایه مواد ضد حریق پر شده است (پشم سنگ یا پشم سرامیک).

نوع قابلیت اتصال درب ضدحریق به درگاه، توسط شاخک، ملات یا رول بولت انجام می شود.

درب ضد حریق ایرانی با جوشکاری MAG و با گاز محافظ CO2 و درب های وارداتی با جوشکاری لیزری تولید می گردد.

چهارچوب دربهای ضد حریق با ضخامت 13 الی 15 سانتی متر تولید می گردد.

مواد پرکننده فضای میانی درب به شرح ذیل است :

هانی کامب، پلی استایرن، پانل پشم سنگ با ضریب رسانه ای حرارتی استفاده می گردد و یا از پرلیت که سازگار با محیط زیست، غیر سوختنی و در شرایط آتش سوزی هیچ گونه گازی از خود متصاعد نمی کند.

راکوول ROCKWOOL تجهیزات درب ضد حریق:

شامل لولای فولادی یا استیل، نوار دودبند، آرام بند، قفل و دستگیره می باشد.

رنگ آمیزی درب ها :

رنگ درب و چهارچوب ها با پوشش رنگ پودری، کوره ای به روش الکترواستاتیک است.

 

 

بازخوردها